Telewizja Biznesowa patronem Index Investment Challenge

Miło nam poinformować, że Telewizja Biznesowa objęła patronat INDEX Investment Challenge – ogólnopolskim konkursem inwestycyjnym organizowanym przez Fundację GPW we współpracy z Kołem Naukowym Rynku Kapitałowego INDEX.

Młodzi entuzjaści finansów oraz studenci z całej Polski i zagranicy mają niepowtarzalną okazję zmierzyć się z rzeczywistością rynków finansowych w ramach prestiżowego wydarzenia – Index Investment Challenge. To wyjątkowy konkurs inwestycyjny, który nie tylko daje możliwość zdobycia cennego doświadczenia, ale także pozwala zgłębić tajniki światowych rynków kapitałowych.

Index Investment Challenge to znany i ceniony konkurs, który przyciąga uwagę studentów z różnych dziedzin. Od medycyny po ekonomię, wszyscy chcą sprawdzić swoje umiejętności inwestycyjne w realistycznym środowisku gry giełdowej. Dzięki symulacji prawdziwych warunków giełdowych, uczestnicy mają szansę zarządzać wirtualnym portfelem inwestycyjnym, stawiając na różnorodne instrumenty finansowe i wypracowując własne strategie.

W tegorocznej edycji Index Investment Challenge przewidziana jest imponująca pula nagród, obejmująca zarówno bonifikaty finansowe, jak i możliwość odbycia stażu w renomowanych instytucjach finansowych. Całkowita wartość nagród sięga 40 tysięcy złotych, a główną nagrodą jest 7.500 zł oraz możliwość stażu w jednej z prestiżowych instytucji finansowych!

Rejestracja do tegorocznej edycji trwa do 1 kwietnia, dlatego nie zwlekaj i już teraz zapisz się na stronie konkursu. Nie ma znaczenia, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z inwestowaniem, czy jesteś doświadczonym graczem na rynkach finansowych – Index Investment Challenge to miejsce, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie.

Dołącz do naszej społeczności ambitnych młodych inwestorów i sprawdź swoje umiejętności w dynamicznym świecie finansów! Index Investment Challenge – tam, gdzie pasja spotyka się z możliwościami!

Zobacz więcej

Polecamy

Telewizja Biznesowa i MEGOGO

Telewizja Biznesowa dołącza do oferty kanałów TV w serwisie streamingowym MEGOGO

0
Z nieukrywaną ekscytacją informujemy o naszej najnowszej współpracy z platformą streamingową MEGOGO, która umożliwi nam dotarcie do jeszcze szerszej publiczności z naszym unikalnym portfolio...