Oglądaj programy Telewizji Biznesowej

Tymczasem na GPW... (Otwarcie sesji)

Program przedstawiający otwarcie sesji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

  • 8:30
  • Poniedziałek - Piątek
Marcin Podlacki

Telewizja Biznesowa powstała z synergii dwóch uznanych marek w branży medialnej – Inwestorzy.tv oraz Comparic TV. Z połączenia tych dwóch silnych brandów narodziła się idea stworzenia platformy, która dostarcza najświeższych i najbardziej rzetelnych informacji ze świata biznesu, finansów i inwestycji.

Inwestorzy TV

Telewizja Inwestorzy.tv, która rozpoczęła działalność w 2015 roku, jest znana z dostarczania wywiadów z zarządami spółek, ekspertami rynku giełdowego oraz relacji z ciekawych okołogiełdowych eventów. Praktyczne podejście do informacji i analiz dla inwestorów zyskało uznanie w branży.

ComparicTV

Comparic TV, który rozpoczął działalność w 2018 roku, skupiał się przede wszystkim na programach analitycznych, omawiających różne klasy aktywów, dostarczając również wywiady z ludźmi świata biznesu i innowacji, w tym z obszaru nowych technologii oraz Web3.

Artur Błasik
Współzałożyciel

Marcin Wenus
Współzałożyciel

Krzysztof Koza
Współzałożyciel / Członek Zarządu

Sebastian Dubiniecki
Dyrektor Zarządzający / Wydawca

Rafał Kijonka
Członek Zarządu

Paweł Łapiński
Doradca Zarządu

Dariusz Błasik
Doradca Redakcji

Agnieszka Orlik
Menedżer Sprzedaży

Marta Rouba
Sekretarz Redakcji

Anna Pisarska
Sekretarz Redakcji

Maksym Polishchuk
Asystent Redakcji

Aleksander Undra
Realizator

Kamil Kamecki
Realizator

Michał Szczepański

Wspólna wizja stworzenia unikalnej platformy, na której przedsiębiorcy, inwestorzy i entuzjaści rynku finansowego mogą zdobyć dogłębną wiedzę i informacje, doprowadziła do powstania Telewizji Biznesowej. Dążymy do dostarczenia najświeższych, najbardziej rzetelnych i praktycznych informacji oraz analiz z rynku finansowego i gospodarczego, kontynuując misję i tradycję obu marek i łącząc ich najlepsze cechy w jednym miejscu. Cel jest jeden – zostanie liderem w branży telewizji biznesowej, z naciskiem na jakość, rzetelność i innowacyjność naszych treści.