Nowy wymiar Biznesu na Twoim ekranie

Witamy w świecie Telewizji Biznesowej – miejscu, gdzie świat finansów, inwestycji i biznesu jest na wyciągnięcie ręki. Jesteśmy dynamicznym zespołem profesjonalistów, którzy mają pasję do dzielenia się wiedzą i informacją na temat rynków, gospodarki, innowacji i przedsiębiorczości. Nasza telewizja to platforma, na której eksperci, przedsiębiorcy i analitycy spotykają się, aby dzielić się swoimi doświadczeniami, pomysłami i przewidywaniami na temat świata biznesu.

Nasza misja jest prosta, ale ważna – dostarczać naszym widzom rzetelne, aktualne i dogłębne informacje o rynkach finansowych, inwestycjach, gospodarczych trendach oraz innowacyjnych przedsięwzięciach. Chcemy inspirować, edukować i informować, dając dostęp do wiedzy, która jest kluczowa dla osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym skomplikowanym świecie biznesu.

Telewizja Biznesowa powstała z synergii dwóch uznanych marek w branży medialnej – Inwestorzy.tv oraz Comparic TV. Z połączenia tych dwóch silnych brandów narodziła się idea stworzenia platformy, która dostarcza najświeższych i najbardziej rzetelnych informacji ze świata biznesu, finansów i inwestycji.

Inwestorzy TV

Telewizja Inwestorzy.tv, która rozpoczęła działalność w 2015 roku, jest znana z dostarczania wywiadów z zarządami spółek, ekspertami rynku giełdowego oraz relacji z ciekawych okołogiełdowych eventów. Praktyczne podejście do informacji i analiz dla inwestorów zyskało uznanie w branży.

ComparicTV

Comparic TV, który rozpoczął działalność w 2018 roku, skupiał się przede wszystkim na programach analitycznych, omawiających różne klasy aktywów, dostarczając również wywiady z ludźmi świata biznesu i innowacji, w tym z obszaru nowych technologii oraz Web3.

Artur Błasik
Współzałożyciel

Marcin Wenus
Współzałożyciel

Krzysztof Koza
Współzałożyciel / Członek Zarządu

Sebastian Dubiniecki
Dyrektor Zarządzający / Wydawca

Rafał Kijonka
Członek Zarządu

Dariusz Błasik
Doradca Redakcji

Agnieszka Orlik
Menedżer Sprzedaży

Marta Rouba
Sekretarz Redakcji

Anna Pisarska
Sekretarz Redakcji

Maksym Polishchuk
Asystent Redakcji

Aleksander Undra
Realizator

Michał Szczepański

Wspólna wizja stworzenia unikalnej platformy, na której przedsiębiorcy, inwestorzy i entuzjaści rynku finansowego mogą zdobyć dogłębną wiedzę i informacje, doprowadziła do powstania Telewizji Biznesowej. Dążymy do dostarczenia najświeższych, najbardziej rzetelnych i praktycznych informacji oraz analiz z rynku finansowego i gospodarczego, kontynuując misję i tradycję obu marek i łącząc ich najlepsze cechy w jednym miejscu. Cel jest jeden – zostanie liderem w branży telewizji biznesowej, z naciskiem na jakość, rzetelność i innowacyjność naszych treści.