Telewizja Biznesowa dołącza do oferty kanałów TV w serwisie streamingowym MEGOGO

Z nieukrywaną ekscytacją informujemy o naszej najnowszej współpracy z platformą streamingową MEGOGO, która umożliwi nam dotarcie do jeszcze szerszej publiczności z naszym unikalnym portfolio treści biznesowych. Nasza stacja, Telewizja Biznesowa, jest efektem synergii dwóch renomowanych marek medialnych – inwestorzy.tv oraz Comparic TV i specjalizuje się w dostarczaniu aktualnych informacji biznesowych, szczegółowych analiz rynkowych oraz ekskluzywnych wywiadów z czołowymi postaciami ze świata biznesu. Jako pionierzy formatu FAST TV w Polsce, z radością obserwujemy, jak nasza oferta dociera już do około 2 milionów użytkowników.

Telewizja Biznesowa i MEGOGO

Partnerstwo z MEGOGO, jedną z wiodących platform streamingowych oferujących bogaty katalog filmów, seriali, programów i kanałów tematycznych, zapewni łatwy dostęp do naszych wysokiej jakości treści dla wszystkich subskrybentów platformy w Polsce. Jest to kolejny krok w kierunku realizacji naszej misji – dostarczania kluczowych informacji biznesowych bez żadnych dodatkowych opłat dla widza.

Jesteśmy podekscytowani możliwością dołączenia do MEGOGO i dzielenia się naszymi treściami z nową, globalną widownią. Nasz kanał jest dedykowany wszystkim, którzy pragną być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami i analizami z zakresu biznesu. Partnerstwo z MEGOGO umożliwi nam dotarcie do jeszcze większej liczby widzów i zaoferowanie im unikatowego doświadczenia telewizyjnego – powiedział Sebastian Dubiniecki, Dyrektor Zarządzający Telewizji Biznesowej.

W ofercie MEGOGO w Polsce mamy kanały telewizyjne o różnych profilach. Dostarczamy rozrywkę dzieciom i dorosłym, fanom sportu i filmów. Dzięki współpracy z Telewizją Biznesową, powiększamy zakres dostępności do ciekawych informacji. Jestem pewny, że nasi widzowie będą z nich szeroko korzystać – Komentuje Artur Pacuła, CEO Megogo.

Poszerzamy zasięgi

Telewizja Biznesowa jest liderem w dostarczaniu treści biznesowych, zapewniającym dostęp do najnowszych wiadomości, analiz rynku oraz wywiadów z liderami branży. Nasz doświadczony zespół dziennikarzy i ekspertów nieustannie dąży do zachowania najwyższych standardów jakości treści, które dostarczamy naszym widzom na całym świecie.

MEGOGO to innowacyjna platforma streamingowa, która oferuje bogaty wybór treści audiowizualnych, w tym filmy, seriale, programy telewizyjne i kanały tematyczne. Dzięki swojej różnorodności i nowoczesności, platforma zyskała uznanie na globalnym rynku, przyciągając miliony subskrybentów poszukujących atrakcyjnych i zróżnicowanych treści.

Zobacz więcej

Polecamy

Telewizja Biznesowa patronem Index Investment Challenge

0
Miło nam poinformować, że Telewizja Biznesowa objęła patronat INDEX Investment Challenge - ogólnopolskim konkursem inwestycyjnym organizowanym przez Fundację GPW we współpracy z Kołem Naukowym...