Telewizja Biznesowa Partnerem Platinum 10. edycji Invest Cuffs – największej konferencji inwestycyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej

Z dumą ogłaszamy, że Telewizja Biznesowa została Partnerem Platinum dziesiątej edycji Invest Cuffs, uznawanej za największe wydarzenie inwestycyjne w Europie Środkowo-Wschodniej. Konferencja ta, corocznie przyciągająca tysiące uczestników z całego świata, odbędzie się w Krakowie, zgromadzając w jednym miejscu wiodących ekspertów, praktyków biznesu oraz entuzjastów rynków finansowych.

Invest Cuffs już 5-6 kwietnia 2024

Invest Cuffs, z roku na rok rozwijająca swoją ofertę, jest platformą wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk związanych z inwestycjami, finansami oraz rynkami kapitałowymi. Wydarzenie to stanowi niepowtarzalną okazję do bezpośredniego spotkania z czołowymi przedstawicielami branży, uczestnictwa w inspirujących wykładach oraz panelach dyskusyjnych.

Jako Partner Platinum, Telewizja Biznesowa wzmocni swoją pozycję jako wiodący dostawca treści biznesowych, oferując wystawcą możliwość przeprowadzenia ekskluzywnych wywiadów.

Nasza współpraca z Invest Cuffs podkreśla zaangażowanie Telewizji Biznesowej w promowanie edukacji finansowej oraz wspieranie inicjatyw mających na celu rozwój świadomości ekonomicznej w Polsce i w regionie. To dla nas znaczące wydarzenie, które umożliwia nie tylko prezentację najnowszych trendów i innowacji w sektorze finansowym i inwestycyjnym, ale także aktywne uczestnictwo w kształtowaniu przyszłości branży inwestycyjnej – wskazuje Krzysztof Koza, członek zarządu oraz współzałożyciel Telewizji Biznesowej.

Zapraszamy na stoisko Telewizji Biznesowej

Już 5-6 kwietnia 2024 zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na 2 piętrze centrum kongresowego ICE Kraków oraz do śledzenia wywiadów na naszym kanale. To niepowtarzalna okazja, aby zanurzyć się w świat finansów, poznać liderów branży oraz zdobyć cenne informacje, które mogą pomóc w podejmowaniu świadomych decyzji inwestycyjnych.

Więcej informacji na temat konferencji Invest Cuffs, w tym szczegółowy program wydarzenia, lista prelegentów oraz informacje rejestracyjne, dostępne są na oficjalnej stronie wydarzenia.

Dołącz do nas na tej wyjątkowej platformie wymiany wiedzy i doświadczeń, i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami w świecie biznesu i finansów. Razem z Telewizją Biznesową odkryj, co przyniesie przyszłość rynkom kapitałowym w Europie Środkowo-Wschodniej i na świecie.

Zobacz więcej

Polecamy

Telewizja Biznesowa patronem Index Investment Challenge

0
Miło nam poinformować, że Telewizja Biznesowa objęła patronat INDEX Investment Challenge - ogólnopolskim konkursem inwestycyjnym organizowanym przez Fundację GPW we współpracy z Kołem Naukowym...